Skip to content

O firmie

Masz wybór między naturalną stabilnością złota a uczciwością i inteligencją członków rządu. Z całym szacunkiem dla tych panów (…) ja radzę ci zagłosowac na złoto.

George Bernard Shaw

Złoto jest uniwersalnym pieniądzem, powszechnie akceptowanym na całym świecie. Jest to waluta, której nie da się dodrukować ani rozmnożyć. Jednocześnie zasoby tego metalu w skali planety są ograniczone a koszty eksploatacji złóż rosną. Dlatego złote sztabki i monety są idealną polisą ubezpieczeniową na wypadek hiperinflacji, kryzysu, bankructwa państwa czy wojny. Co więcej, w przeciwieństwie do innych aktywów, złoto możemy przekazać dzieciom bez żadnych podatków i wiedzy Państwa a dowolne ilości kruszcu można spieniężyć wszędzie na świecie.

Mennica Małopolska jest jedynym na południu Polski producentem złota inwestycyjnego w postaci sztabek. Jest to podstawowy i najefektywniejszy sposób lokowania pieniędzy w metale szlachetne. Złota sztabka to przedmiot piękny i wartościowy – może stanowić wspaniały prezent dla bliskiej osoby, dający nie tylko radość, ale także poczucie bezpieczeństwa.

Oferujemy sztabki złota o wadze

  • 1 grama
  • 1/10 uncji (3,1 grama),
  • 2 gramów,
  • 5 gramów
  • 10 gramów,
  • 20 gramów,
  • 1 uncji.

Sztabki są dostępne pojedynczo lub w atrakcyjnych pakietach. W odpowiedzi na Państwa sugestie wprowadziliśmy także kolekcję ZŁOTY PREZENT – sztabki w okolicznościowych opakowaniach z okazji chrztupierwszej komuniiślubuurodzinjubileuszu itd.

Dokładamy wszelkich starań by produkt, który Państwu oferujemy był najwyższej jakości i spełniał najbardziej wyśrubowane normy próby 999,9. Złoto rafinujemy wyłącznie w nowoczesnych zakładach szanujących zasady ochrony środowiska a następnie wybijamy sztabki w naszych własnych, ultraprecyzyjnych maszynach menniczych. Wszystko po to, by mogli się Państwo cieszyć magicznym pięknem złotego kruszcu.

Zobacz dlaczego warto inwestować w sztabki złota z Mennicy Małopolskiej.